Twilight Türkiye
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En iyi ve Paylaşımcı Twilight Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rob'un Ed makyajındaki perde arkası

YazarMesaj
ed&asude
Moderatör
Moderatör
ed&asude

Lakap : sude

Rob'un Ed makyajındaki perde arkası Empty
MesajKonu: Rob'un Ed makyajındaki perde arkası   Rob'un Ed makyajındaki perde arkası I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 12:07 pm

Robert Pattinson'ın makyajı

"aktör robert pattinson'ın film boyunca altın sarısı ve siyah kontakt lens kullanması gerekti . başlangıçta yönetmen catherine Edward'ın uzun saçlı olarak hayal etti. ama onun yüzünde ve çene çizgisi üzerinde çalıştıklarında kısa saçla çekimlere başlamakta karar verdiler . mükemmel bir çene çizgisi vardı " diyor Van Phue.

Van phue'dan solgun bir makyaj istendi ama sweeney todd veya vampirle görüşmedeki makyajlar kadarda beyaz olmamalıydı.Ve o da daha şeffaf vampir görünümünü destekleyici bir makyaj tercih etti ( mükemmel görünmesi gerekiyordu - diye ekledi)

Anahtar dikkat çeken ve nazik gölgelendirmelerdi: " bütün vampirler solgun görünümlüydü ama ben onları cadı gibi bir görünümede sokmak istemedim. kontur çalışmak istemedim ama aynı zamanda onların solup gitmesinide istemedim "

Setteki en büyük zorluk yağmurdu. " bütüngün dışarıdaydık. ve biz odadayken tüm zamanımız boyunca yağmaya devam etti. çekimlerin çoğu dışarıdaydı. ve dışarıda ıslak yüzlerde ıslak fırçalarla o makyajı düzelmeye çalışmak çok zordu. "

bu deneyimi onu SK-II AirTouch fondöten'i kullanmaya itti . " harika derecede yumuşak , yağlı çizgiler bırakmıyor, bulaşmıyor. ve kazara bu malzemenin suya dayanıklı olduğunu keşfettim "

filmde edward için kullanılan makyaj malzemeleri

cilt bakımı

Shiseido Ultimate güneş kremi SPF 55P+++

fondöten

SK-II Air Touch Foundation in OP-1

pudra

M.A.C. Blot Powder/Pressed in Light

Dudaklar

Benefit Silky Finish Ruj - Ms. Behavin (Dut rengi ) ve üzerine az miktarda Noriko Cranberry dudak balsamı

Kristen Stewart'ın makyajı

Yönetmen benden kitaptaki bella tanımına en yakın makyajı yapmamı istedi. Kriste'inde diğerleri gibi her gün kahverengi lens takması gerekti.

allık

Visiora Compact Powder - PC 103

Far

M.A.C.- göze gölge vermek için *Flute rengi sınırlı sayıda üretilmişti şu an için piyasada bulunmuyor).

maskara

Smashbox Limitless Lash Mascara -siyah suya dayanıklı

Dudaklar

Smashbox Lip & Lid Primer (erik /kahverengi)

Rob'un Ed makyajındaki perde arkası
1 sayfadaki 1 sayfası